لینک جدید اشتراک

www.eshterak.info

۱۳۸۸ بهمن ۲۶, دوشنبه

پيام كنفدراسيون عمومى كارگران فرانسه (ث ژ ت) در گرامیداشت يدالله خسروشاهی

براى سالهاى طولانى، ما با يدالله دست در دست كار كرديم و از اينرو امروز در ستايشش مى گوييم.

يدالله بخاطر سادگى و اعتقاداتش احترام برانگيز بود. او متحمل سركوب و زندان در رژيمهاى شاه و جمهورى اسلامى و سرانجام تبعيد شد. او درگير مبارزه اى تمام عيار براى رساندن صدای مبارزات کارگران و دفاع از استقلال جنبش كارگرى بود.

وی تا آخرین لحظات حیاتش ، فعالانه در اتحاد بين المللى در تلاش بود كه بتوند روابط نزديكتر و همكارى مشترك با اتحاديه های كارگرى از جمله ث ژ ت را تقويت كند.

مرگ وى ، ضايعه ای بزرگ براى تمامى كسانى است كه افتخار آشنايى با اين فعال برجسته را داشتند. ما به خانواده، دوستان و رفقاى يدالله اطلمينان می دهيم كه براى ث ژ ت يدالله هميشه نمونه و سمبل مبارزه براى آزادى اتحادیه هاى كارگرى در ايران باقى خواهند ماند.

بدون شک مناسبترين كارى كه در گراميداشت خاطره وى ميتوان كرد ، همانگونه كه او ميخواست، ادامه مبارزات وى است.

يدالله، شما بعنوان يك شخصيت والاى جنبش بين المللى اتحاديه اى كارگرى در خاطر ما همواره بوده و باقى خواهى ماند.

از طرف كنفدراسيون عمومى كارگران فرانسه (ث ژ ت)

ژان فرانسوا كورب

٩ فوريه ٢٠١٠

Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Delicious :: Digg :: Stumbleupon :: Furl :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed


0 نظرات:

ارسال یک نظر

برای ارسال نظر : بعد از نوشتن نظرتان در انتخاب نمایه یک گزینه را انتخاب کنید در صورتی که نمیخواهید مشخصات تان درج شود " ناشناس" را انتخاب نموده و نظر را ارسال کنید در صورت مواجه شدن با پیغام خطا دوباره بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
مطالبی که حاوی کلمات رکيک و توهين آمیز باشد درج نميشوند.

 
Clicky Web Analytics

Copyright © 2009 www.eshterak.net