لینک جدید اشتراک

www.eshterak.info

۱۳۸۸ دی ۱۰, پنجشنبه

شورای پشتیبانی از مبارزات مردم در ایران (تورنتو- کانادا) / گزارش تظاهرات در مقابل سفارت جمهورى اسلامى در اتاوا

٣٠ دسامبر ٢٠٠٩

به همت شوراى پشتيبانى و چندين سازمان و جريان مترقى تظاهراتى در تاريخ ٣٠ دسامبر عليه جمهورى اسلامى و در حمايت از مبارزات آزاديخواهانه مردم ايران در مقابل سفارت جمهورى اسلامى در اتاوا برگزار گرديد. دراين تظاهرات جمعيتى بيش از ١٥٠ نفر با وجود سازماندهى يك روزه و سرماى شديد از شهرهاى تورنتو، مونترال و اتاوا شركت كرده بودند. معترضين شعارهاى متنوعى با مضمون آزاديخواهانه و برابرى طلبانه عليه كليت رژيم جمهورى اسلامى سردادند و جنايات و خشونت لجام گسيخته رژيم را محكوم كرده و خواهان آزادى فورى همه دستگير شدگان و زندانيان سياسى شدند.
تعداد زيادى از شركت كنندگان با استفاده از تريبون آزادى كه توسط سازماندهندگان تظاهرات تهيه شده بود عليه جنايات جمهورى اسلامى و در حمايت از مبارزات مردمى در ايران سخنرانى كردند و وعده دادند كه اين اكسيونهاى اعتراضى به اشكال مختلف ادامه خواهند داشت.

لازم به گزارش است كه درر وزهاى ٢٧ و ٢٨ دسامبر نيز دو حركت اعتراضى توسط شوراى پشتيبانى و ديگر نيروهاى مترقى در شهر تورنتو برگزار گرديده بود.

زنده باد مبارزات آزاديخوهانه و برابرى طلبانه مردم در ايران
سرنگون باد رژيم جنايتكار جمهورى اسلامى ايران

٣٠ دسامبر ٢٠٠٩
شورای پشتیبانی از مبارزات مردم در ایران (تورنتو- کانادا)
shora.poshtibani@yahoo.com / 416-997-2945

Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Delicious :: Digg :: Stumbleupon :: Furl :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed


0 نظرات:

ارسال یک نظر

برای ارسال نظر : بعد از نوشتن نظرتان در انتخاب نمایه یک گزینه را انتخاب کنید در صورتی که نمیخواهید مشخصات تان درج شود " ناشناس" را انتخاب نموده و نظر را ارسال کنید در صورت مواجه شدن با پیغام خطا دوباره بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
مطالبی که حاوی کلمات رکيک و توهين آمیز باشد درج نميشوند.

 
Clicky Web Analytics

Copyright © 2009 www.eshterak.net